Wyjątkowa oferta na Black Friday!

Nie będę się rozpisywał, bo każdy wie, że Black Friday ma już swoją tradycję nie tylko za oceanem. Dlatego właśnie teraz, choć czasu już niewiele, masz jeszcze szansę, żeby skorzystać z wyjątkowej promocji!

Animacja na Czarny Piątek

Jeśli zamówisz do 23.11.2022 do godz. 22.00 film reklamowy z okazji Czarnego Piątku, o długości 15-30 sekund, zrealizujemy go w ciągu doby w cenie o ponad 50% niższej. Innymi słowy, zamiast ponad 500 zł netto, zapłacisz 299 zł brutto!

Krótki film animowany w podanym zakresie długości zrealizujemy z podkładem muzycznym. Wystarczy, że prześlesz zdjęcia, logotyp  i ewentualnie hasło reklamowe, albo bardzo krótki tekst złożony z kilku słów, (jako że w dynamicznej animacji nie da się przeczytać długich zdań). Zajmiemy się resztą i zaproponujemy coś atrakcyjnego. Zdjęcia i logo muszą mieć wymiar co najmniej 2500 pixeli (szerokość lub długość).

Po słynnym Czarnym Piątku mamy jeszcze przecież Cyber Monday! Tak więc reklama może się przydać na ten czas, ale da się ją być może wykorzystać także za rok.

Zatem do dzieła! Zdobywaj klientów w Black Friday i Cyber Monday.
Jeśli zdecydujesz się na inną formę reklamy, już nie koniecznie w tak krótkim czasie, z przyjemnością ją zrealizujemy po uzgodnieniu wszystkich szczegółów.

Dlaczego warto zamówić krótką animację filmową?

Każdy przekaz video może być bardziej lub mniej atrakcyjny. Nie tylko doświadczenie, ale dane statystyczne uczą, że reklamy audiowizualne sprzedają lepiej. Dlatego warto pomyśleć o tej formie przekazu nie tylko z okazji Black Friday. Zresztą, za pasem Święta Bożego Narodzenia, a więc czas spotkań z bliskimi, a pod choinką zawsze przyjemnie jest coś znaleźć 😉
Można jeszcze chwilę zaczekać, lecz znacznie lepiej już teraz pomyśleć o krótkim animowanym filmie. Zrealizujemy go w wybranej technice.
Taka produkcja, jeśli nie jest bardzo skomplikowana, nie musi być wcale kosztowna. Mimo, że ceny wciąż rosną, a inflacja bije rekordy, znajdziemy sposób, aby ta forma reklamy stała się dostępna dla Ciebie, czy Twojej Firmy, w rozsądnej kwocie. Czasem możliwy jest też częściowy barter, ponieważ jesteśmy otwarci na różne propozycje 🙂