O nas

Krótkie formy video

Krótkie formy video, jak film reklamowy, promocyjny, film edukacyjny, dokumentalny, społeczny czy nawet zabawne krótkie formy video z jakimi spotykasz się na co dzień w sieci, to obecnie standard.
Youtube, Vimeo i wiele mediów społecznościowych promuje krótsze bądź dłuższe filmy. To także znakomity pomysł na zwiększenie ruchu na stronie internetowej, zdobycie nowych klientów czy bieżący kontakt z usługobiorcami.

Nie każdy jednak jest w stanie stworzyć we własnym zakresie nawet wydawałoby się prosty filmik, który przyciągałby uwagę. Można użyć jako kamery zwykłego telefonu, ale czy uzyskany efekt będzie wystarczająco dobry?

Krótkie formy video dla każdego

Short Film 4U, którego realizatorzy mają wieloletnie doświadczenie w  produkcji wszelkiego rodzaju filmów, wychodzi na przeciw oczekiwaniom zwłaszcza tych osób, które zaczynają swój biznes i potrzebują reklamy w Internecie czy na różnych imprezach promocyjnych, festiwalowych, targach etc. To oferta także dla właścicieli stron czy blogów, którzy nie prowadzą sprzedaży, ale chcą promować medialnie swoją działalność społeczną, rozrywkową czy też inne interesujące projekty.

Porozmawiajmy o krótkich formach filmowych

Nie zapraszamy naszych Klientów do „wypasionego” biura, którego utrzymanie musi zostać wliczone w koszt usługi. W zamian za to możemy ze swej strony zaproponować nieszablonowe rozwiązania w bardzo rozsądnych cenach.

Zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi informacjami.
W przypadku pytań, także do kontaktu bezpośredniego lub pozostawienia wiadomości e-mail. Na każde pytanie chętnie odpowiemy.

Zaproponujemy też konkretne rozwiązania w tak zwanych „przypadkach trudnych”. Z doświadczenia wiemy, że często nasi Klienci mają wątpliwości, czy w ich branży w ogóle tworzenie filmów promocyjnych ma sens, bo usługi lub produkty są „mało filmowe”. Zapewniamy, że w rzeczywistości istnieje wiele rozwiązań takiego „problemu”.

Pozdrawiamy serdecznie!