Zamówienie

Gratulacje! Dziękuję, że chcesz z nami współpracować. Poniżej znajduje się lista kolejnych kroków prowadzących do skutecznego złożenia zamówienia, a poniżej niej formularz, którego staranne wypełnienie powinno dać nam informacje  niezbędne do realizacji usługi:

Krok 1 –  Zapoznaj się z regulaminem świadczenia usług przez serwis Short Film 4U, do którego link znajdziesz w stopce.

Krok 2  – JEŚLI CHCESZ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI SPECJALNEJ (np. BLACK FRIDAY), ZADZWOŃ W GODZ. 10 – 17 na numer podany w zakładce Kontakt, lub wyślij e-mail z informacją. Skontaktujemy się możliwie szybko.

Krok 3 – W innym przypadku wypełnij formularz umieszczając w nim swoje dane, właściwy symbol filmu reklamowego z cennika usług .  W przypadku problemów przeczytaj wyjaśnienie dodatkowe poniżej formularza. Wypełniając formularz zwróć uwagę na opis, jaki rodzaj filmu reklamowego chciałbyś otrzymać – a więc nieco więcej o samym projekcie. Czego reklama dotyczy, czyli co zamierzasz reklamować (usługę, produkt, miejsce)  oraz adres strony, jeśli ma pojawić się na końcu filmu. W opisie można, a nawet należy, zamieścić też sugestie, na czym Ci najbardziej zależy, co ma być celem reklamy, do jakiej grupy klientów się odwołuje (wiek, płeć, status zawodowy) czy marka jest już znana. Zatem czy bardziej koncentrujemy się na usłudze lub produkcie, czy może jednak na reklamie samego brandu, przesłania albo idei.

Dane do kontaktu oraz dane do faktury, należy również załączyć koniecznie.

Krok 4 – Załączniki – jeśli w reklamie mają pojawić się jakieś zdjęcia (nie więcej niż 10), to należy, po otrzymaniu informacji zwrotnej, dosłać je mailem na adres  biuro@shortfilm.com.pl w wymiarze nie mniejszym niż 2048 pixeli (dla szerokości bądź długości), chyba że jest jakieś zdjęcie, na którym bardzo Ci zależy, a jego wymiary są mniejsze. Prześlij, a my pomyślimy, co z tym zrobić.

Należy także dołączyć teksty* do animacji, hasła reklamowe czy wezwania do działania (call to action), które mają znaleźć się w reklamie. W przypadku, gdyby w filmie miały znaleźć się fragmenty innego Twojego filmu (dotyczy wersji 45′ i 60′), napisz nam o tym koniecznie w sugestiach. Skontaktujemy się wówczas w kwestii przesłania materiałów i omówienia szczegółów.

Wysyłając materiały należy w tekście zamieścić poniższą klauzulę:

———-

„Wysyłając niniejsze materiały,  oświadczam, że:

  1. zapoznałam(em) się z regulaminem świadczenia usług reklamowych przez serwis shortfilm.com.pl.
  2. wysyłane materiały nie naruszają niczyich praw autorskich ani innych przepisów, które mogłyby stanowić naruszenie praw osób trzecich lub dobrych obyczajów.
  3. wyrażam zgodę na użycie załączonych materiałów, w produkowanych na moje zamówienie reklamach filmowych serwisu shortfilm.com.pl
  4. we wszelkich kwestiach spornych będą miały zastosowanie właściwe przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Krok 5 – Zaliczka – Nie obawiamy się, wprawdzie, że Klient nagle zniknie, a czas realizacji projektów jest zwykle dość krótki, tym nie mniej, mogą zdarzyć się sytuacje, w których jakiś żartowniś próbuje się pod kogoś podszyć, albo uważa, że zamówienie „na niby”, to świetny kawał.  Tymczasem, nasza praca wymaga jednak pełnego zaangażowania i niezbędnej precyzji oraz staranności, dlatego nie możemy sobie pozwolić na duży margines błędu. Zaliczka jest w umowach o dzieło czymś zupełnie normalnym, a dla nas stanowi weryfikację, że Klient traktuje nasze usługi poważnie.  Aby przyspieszyć rozpoczęcie realizacji, zaliczkę w wysokości 50% wartości zlecenia (liczonego po rabacie), można wpłacić po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zlecenia, PayPal-em na adres: krzysztof.sowik@gmail.com lub tradycyjnie, na konto:

60 1140 2017 0000 4502 0214 0698

To wszystko, co jest nam niezbędne, abyśmy mogli rozpocząć pracę nad Twoimi projektami. Po otrzymaniu maila, niezwłocznie wyślemy Ci informację z potwierdzeniem przyjęcia zlecenia oraz kwoty zaliczki, którą należy wpłacić.

Po realizacji, prześlemy link z hasłem do filmu, aby mógł zostać przez Ciebie zaakceptowany. Jeśli coś poszło nie tak, dokonamy poprawek i wyślemy link ponownie. Po ostatecznej akceptacji, dostarczymy na Twój adres mailowy fakturę oraz link do pobrania filmu, bądź filmów, jeśli było ich więcej.

Mamy nadzieję, że wszystko zostało opisane w miarę precyzyjnie i zrozumiałym językiem, ale oczywiście, jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Istnieje możliwość realizacji zamówień specjalnych, tzn filmów innej długości, oraz filmów instruktażowych, większych form filmów promocyjnych czy dokumentalnych oraz teledysków, których wyceny dokonujemy indywidualnie.

Objaśnienia do wyboru wersji filmu:

Każda z wersji począwszy od litery „c” może wystąpić również w wariantach 45′ i 60′ sekund, dlatego w mailu podając literkę i liczbę sekund np.:  D45 określaszktóry wariant został wybrany. W przypadku dwóch filmów należy podać obie wybrane wersje w zależności od preferencji. Wówczas w zamówieniu wpisujesz np.:  C30 i K60 czy każdy inny dowolny wariant. Mogą być oczywiście także dwa różne filmy ale w tej samej, wybranej wersji i długości np.:  2 x F60

*- Z uwagi na to, że nie każdy szablon akceptuje w animacji  polskie znaki zastrzegamy sobie prawo do użycia synonimu, oczywiście  zawsze po konsultacji z Zamawiającym. Kwestia nie dotyczy filmów realizowanych poza załączonym cennikiem.