Najtańsze Filmy Reklamowe na Święta w 24h

Najtańsze filmy reklamowe na Święta, to mógłby być nawet niezły slogan reklamowy, ale przecież nie chodzi o żadne hasełko, tylko o fakty!

Najtańsze filmy na Youtube i Vimeo

Najtańsze filmy reklamowe czy promocyjne wykorzystywane są bardzo często właśnie w przestrzeni Youtbe’a, Vimeo, Instagrama itd… Dlaczego? Bo emisja jest bezpłatna? To tylko jeden z powodów. Myślę, że znacznie ważniejszym jest zasięg. Gdyby Youtube wprowadził jakieś opłaty za emisję, określenie „najtańsze filmy reklamowe” mogłoby okazać się nieco na wyrost, ale prawda jest taka, że słowo „najtańsze” jest w tym przypadku bardzo szeroko rozumiane. Chodzi przecież przede wszystkim o produkcję filmu. To jest koszt zwykle dość wysoki. Ale można go obniżyć, no może nie do zera 😉 ale bardzo wyraźnie. Jeśli reklama wyprodukowana przez agencję reklamową, dom mediowy czy nawet niewielkie studio, może kosztować w zależności od „zawartości” i scenariusza, od kilku do nawet znacznie ponad kilkuset tysięcy złotych, to przecież niektórzy wzruszą tylko ramionami i pomyślą, że w ogóle nie ma o czym rozmawiać. Dziś przedsiębiorca, który prowadzi często jednoosobową, albo małą, rodzinną firmę, ma czasem dylemat, czy stać go na pozycjonowanie strony internetowej, na której wykonanie przeznaczył czasem już jakieś ostatnie rezerwy, a ja tu piszę o tysiącach, czy milionach. Jednak kiedy mam na myśli najtańsze filmy reklamowe, to nie chodzi mi o oszczędność rzędu kilkunastu procent, tylko o rząd wielkości kwot. Tak! Ponieważ można mieć profesjonalny film i to z animacją 3D, która sama w sobie może kosztować bardzo drogo, nawet za kwotę nie przekraczającą 1% budżetu średniego filmu promocyjnego. Zatem rozmawiamy o kwocie kilkuset złotych, a nie bujamy w obłokach 🙂 No, dobrze, ale co z emisją gdzie indziej?

Najtańsze filmy reklamowe w TV?

Otóż to! Najtańsze filmy reklamowe mogą mieć, a realizowane przez Short Film 4U, niemal zawsze posiadają jakość emisyjną full HD (chyba że Klient sobie nie życzy, bo chce mieć bardzo mały plik). Zatem odpowiedź na pytanie: A co gdybyśmy chcieli emitować spot reklamowy na Youtube i innych platformach społecznościowych, ale nie tylko na nich, a jednak skorzystać z możliwości promocji choćby w sieciach lokalnych telewizji, w których emisja nie zawsze musi być kosztowna (w zależności od programu, pasma, godzin nadania itd, ceny często bywają dość przystępne)? To odpowiadam, że jest to jak najbardziej możliwe, a czasem nawet wskazane, bo o ile budżet na to pozwoli, krótka emisja spotu w tv może nam „domknąć” kampanię reklamową, na którą przeznaczyliśmy jakieś tam skromne środki.

Oczywiście, jeżeli mamy tych środków nieco więcej, ponieważ nie zjadła ich produkcja filmu, to będziemy w komfortowej sytuacji.

Najtańsze filmy reklamowe, to nie mit

Reasumując, najtańsze filmy reklamowe, to nie jakiś mit, ale twarde fakty. O ile nie upierasz się że tylko Twój, wiele godzin wymyślany scenariusz, w dodatku zrealizowany bardzo dokładnie, może Cię zadowolić i wyłącznie takie spoty chcesz mieć do dyspozycji, wtedy ok. Może się okazać, że koszty realizacji będą wysokie. Jednak nie musi tak być, ponieważ nadal masz do czynienia z pasjonatami, którzy chcą realizować nie tylko najtańsze filmy reklamowe, ale też najlepsze. Malkontent powie, że to jest nie do pogodzenia. Czyżby? Krótkie filmy reklamowe czy promocyjne mogą być bardzo atrakcyjne wizualnie, a często bywa i tak, że pewien kompromis, jeśli zaufasz fachowcom, będzie niezwykle opłacalny i to pod każdym względem, nie tylko finansowym. Zatem najtańsze filmy reklamowe, to nie znaczy, że pokażesz Klientom planszę z napisem co i gdzie mogą nabyć, bo czasem tego typu myślenie jeszcze wciąż dominuje, zwłaszcza, że można tego typu „spoty” zobaczyć czasem w niektórych telewizjach. Możesz mieć naprawdę dobrze „skrojony” film i to w dodatku z jakąś krótszą wersją, co przy emisji telewizyjnej może być walorem. Warto dodać, że jednym z pomijanych czasem elementów filmu promocyjnego jest muzyka. A przecież sam/a pamiętasz świetne fragmenty z wielu reklam, które wpadły Ci w ucho i już zostały… Lubimy je nucić i powtarzać. Dlatego podkreślam, że najtańsze filmy reklamowe, to nie znaczy jakaś „surowizna” czy plansza, ale coś, czego naprawdę potrzebujesz, ponieważ ludzie kupują oczami i to nie tylko produkty, ale też usługi. Zresztą, już się dalej nie rozpisuję.

Najtańsze filmy reklamowe nawet w 24h

Sprawdź! Po prostu, zamów swój pierwszy najtańszy film reklamowy i ciesz się lepszymi wynikami sprzedaży 🙂  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia teraz zrealizujemy spot nawet do 24 godzin od przyjęcia zamówienia, więc tym bardziej warto spróbować. A przy trzech filmach zamówionych jednocześnie, pozycjonowanie na Youtube o wartości ponad 2000 zł, dajemy GRATIS!